Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, ul. Kobielska

Warszawa, Praga-Południe, ul. Kobielska

Mieszkanie - sprzedaż 319 232 PLN 6 400 PLN/m2
49.88 m2  Pokoje: 2 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Budynek z czterema kondygnacjami mieszkalnymi w którym znajduje się 16 mieszkań o powierzchni użytkowej od 28mkw do 88mkw.

Kamienica wykonana jest z najnowszych materiałów i technologii .Budynek przeszedł gruntowny remont. Poczynając od ścian , wszystkich rur po okna i gładzie .Wszystko jest nowe!

Dopracowana w szczegółach architektura zapewni najlepsze wykorzystanie przestrzeni przy jednoczesnym wykorzystaniu najwyższych standardów funkcjonalnych w pomieszczeniach.
Kremowo szara elewacja zdobiona szarym klinkierem wskazuje na nowoczesność i elegancję tej inwestycji a architektura przypomina o tradycji i przyjemności mieszkania w kamienicy.
Dzięki starannie dobranym najwyższej jakości materiałom budynek wyróżnia się na tle innych inwestycji dużą elegancją i smakiem.
Inwestycja zlokalizowana jest w Warszawie na Pradze-Południe w zabudowie mieszkalnej oraz w okolicy pełnej terenów zielonych.

Położenie budynku jest wyjątkowe do zamieszkania i do wypoczynku. Zaspokaja gusta zarówno osób ceniących cieszę i spokój oraz tych które preferują aktywny wypoczynek.W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe.
Bliskość galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych i sportowych ,przedszkoli oraz szkół powoduje, że zamieszkanie w tej okolicy to zdecydowanie trafna decyzja.
Linie tramwajowe i autobusowe w okolicy dowiozą w kilka minut do Metra Wileńska.MIESZKANIE p powierzchni -49,88 m2 (do dowolnej aranżacji,np.jeden lub dwa pokoje+ łazienka).Jest możliwość zakupu całości wówczas:
Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 81,26 m²
Lokal dwupoziomowy:
III p-49,88m2(salon z aneksem kuchennym+pokój+łazienka)
IV p-31,38 m2 (poddasze-do dowolnej aranżacji,np.jeden lub dwa pokoje+ łazienka).

Idealne mieszkanie dla osób pracujących w domu bo górna część może służyć jako pracownia,studio bądź inną działalność którą można dowolnie zaaranżować.

Ogromnym atutem jest fakt,że kamienica po generalnym remoncie a III i IV kondygnacja nowa bo nadbudowana.
Istnieje możliwość podziału na dwa odrębne lokale,bo do każdej kondygnacji są oddzielne drzwi wejściowe z klatki.
Funkcjonalność rozkładu sprawi,że Twój komfort życia się zwiększy.


Zewnętrzne miejsce parkingowe na terenie zamkniętej posesji/brama wjazdowa/dostaniesz w gratisie.
Mieszkanie do wykończenia (stan deweloperski)
Odrębna własność z księgą wieczystą.

Istnieje możliwość uzyskania kredytu na to mieszkanie.

Polecam i zapraszam do prezentacji.
Lokalizacja oferty

Doradca ds. nieruchomości Agnieszka Zajączkowska

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.