Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

 
Cena
3 920 PLN
Powierzchnia
98 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
6
Powierzchnia
98 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
6
Liczba pięter
6
Rok budowy
1977
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Udostępnij

* Obiekt zlokalizowany blisko Centrum Warszawy, na niedalekiej Woli, w pobliżu al. Solidarności i Urzędu Gminy Wola. Doskonałą komunikację zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe oraz bliskość metra i kolei podmiejskich i dalekobieżnych.

* Budynek z lat '70, odrestaurowany i przystosowany do funkcji biurowych, przy wejściu recepcja, dostęp 24h przez 7 dni w tygodniu, dwie windy. Charakteryzuje się licznymi gabinetami o powierzchni około 20-35 m2 ale także większymi powierzchniami. Dostępne 3 miejsca parkingowe w cenie 300 pln.

* Proponowana powierzchnia biurowa to 98m2 dobrze doświetlona oknami z trzech stron. Obecnie jedno pomieszczenie z dwoma wejściami, z dostępem do sanitariatów. Moduł wykańczany przez klienta, możliwość dowolnego podziału pomieszczeń. Nie płaci się za powierzchnie wspólne !!!

* Koszt najmu powierzchni to: 40 PLN/m2 + koszty eksploatacyjne 15 PLN/m2 już z opłatą za prąd i ogrzewanie.

* Budynek oferuję również moduły o powierzchni: 18m2, 24m2, 30m2, 35m2.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Metro, Autobus

Łukasz Szymonowicz

  • Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).