Szczegóły oferty

Warszawa, Wola

Warszawa, Wola

Lokal - wynajem 3 920 PLN 40 PLN/m2
98 m2  Pokoje: 1 1977 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
* Obiekt zlokalizowany blisko Centrum Warszawy, na niedalekiej Woli, w pobliżu al. Solidarności i Urzędu Gminy Wola. Doskonałą komunikację zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe oraz bliskość metra i kolei podmiejskich i dalekobieżnych.

* Budynek z lat '70, odrestaurowany i przystosowany do funkcji biurowych, przy wejściu recepcja, dostęp 24h przez 7 dni w tygodniu, dwie windy. Charakteryzuje się licznymi gabinetami o powierzchni około 20-35 m2 ale także większymi powierzchniami. Dostępne 3 miejsca parkingowe w cenie 300 pln.

* Proponowana powierzchnia biurowa to 98m2 dobrze doświetlona oknami z trzech stron. Obecnie jedno pomieszczenie z dwoma wejściami, z dostępem do sanitariatów. Moduł wykańczany przez klienta, możliwość dowolnego podziału pomieszczeń. Nie płaci się za powierzchnie wspólne !!!

* Koszt najmu powierzchni to: 40 PLN/m2 + koszty eksploatacyjne 15 PLN/m2 już z opłatą za prąd i ogrzewanie.

* Budynek oferuję również moduły o powierzchni: 18m2, 24m2, 30m2, 35m2.
Lokalizacja oferty

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych Łukasz Szymonowicz

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.