Warszawa, Ochota, ul. Karola Bohdanowicza

Wyślij znajomemu

 
Cena
520 000 PLN
Powierzchnia
62,80 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
8
Powierzchnia
62,80 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy
2004
Piętro
8
Liczba pięter
8
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Aneks
Liczba tarasów
1
Winda
Tak

Udostępnij

Mieszkanie typu studio na warszawskiej Ochocie, tuż przy Parku Forty Korotyńskiego.

Mieszkanie położone na ósmym piętrze, z widokiem na panoramę miasta.
Budynek apartamentowo-handlowy z ochroną, teren ogrodzony i monitorowany.
Mieszkanie nietuzinkowe, ładne i przestronne. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, z którego jest wyjście na okazały taras.
Aneks kuchenny w zabudowie na wymiar, ze sprzętem AGD. W mieszkaniu jest też dość duża łazienka z kabiną prysznicową oraz przedpokój.
Mieszkanie jest jasne, widne, doskonale doświetlone.
Czynsz na poziomie 400 PLN .
Faktyczna powierzchnia mieszkania liczona po podłodze jest znacznie większa od powierzchni podanej w księdzie wieczystej.

Okolica jest bardzo przyjazna, dostępność do środków komunikacji, infrastruktury handlowo-usługowej, placówek medycznych powoduje,że codzienność staje się przyjemna.
Bliskość terenów zielonych, Fortu Korotyńskiego, Pól Mokotowskich i nieco dalej Parku Szczęśliwickiego również nie jest bez znaczenia.

Całość daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania.

Część przedstawionych zdjęć pokazuje możliwość aranżacji mieszkania na 2 pokoje.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Panorama miasta

Katarzyna Sosińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).