Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Północ, ul. Karola Darwina

Warszawa, Praga-Północ, ul. Karola Darwina

Mieszkanie - sprzedaż 250 000 PLN 7 575 PLN/m2
33 m2  Pokoje: 1 1959 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Jednopokojowe przytulne mieszkanie przy ulicy Karola Darwina, na Pradze Północ.

Wygodnymi schodami udajemy się na pierwsze piętro.

Mieszkanie założone na rzucie prostokąta. Przestrzeń mieszkania składa się z dużego pokoju, widnej kuchni, łazienki i przedpokoju.

Korytarz biegnie na przestrzał mieszkania. Po prawej stronie korytarza drzwi prowadzą do przestronnego pokoju, po lewej do łazienki, a na wprost do kuchni. Z pokoju wyjście na spory balkon.

Okna wysokie o ekspozycji południowej, a w pokoju trójdzielne od podłogi do sufitu, stąd niezależnie od pory dnia i roku mieszkanie jest nie tyko słoneczne, ale pełne światła. Z okien pomieszczeń widać zieleń ciągnących się trawników i grupę drzew.

Zaletą mieszkania jest jego lokalizacja. Do stacji metra Dworzec Wileński trzy przystanki tramwajowe, a stąd metrem w ciągu siedmiu minut przenosimy się na drugą stronę Wisły, na Krakowskie Przedmieście.

Wspólnota przeprowadziła większość prac remontowych, m.in. remont elewacji, remont instalacji wodnokanalizacyjnej.

W mieszkaniu właściciel wymienił okna, drzwi wejściowe.

Zapraszam na prezentację mieszkania.
Lokalizacja oferty

Doradca ds. nieruchomości Ewa Zamorska-Łazarczyk

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.