Warszawa, Śródmieście, ul. Nowy Świat

Wyślij znajomemu

 
Cena
580 000 PLN
Powierzchnia
39,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4
Powierzchnia
39,50 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1932
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Ciemna

Udostępnij

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ulicy Nowy Świat.

Kamienica jest usytuowana w drugiej linii zabudowy od Nowego Światu, stąd mieszkanie jest ciche. Kamienica jest ujęta w gminnej ewidencji zabytków miasta Warszawy, podobnie jak cała ulica Nowy Świat jako układ urbanistyczny.

Mieszkanie jest usytuowane na czwartym piętrze. W kamienicy nie ma windy. Klatka schodowa jest odremontowana.

Przestrzeń mieszkania składa się z dwóch pokoi, kuchni bez okna, łazienki z kabiną prysznicową, przedpokoju. Kuchnia zajmuje część przedpokoju.

Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, umeblowane. Na ścianach zostały położone gładzie, na podłodze deski. W oknach są zamontowane skrzynkowe okna. Instalacje w mieszkaniu zostały wymienione, łącznie z instalacją elektryczną.

Okna pokoi są skierowane w kierunku południowym.

Grunt jest oddany w użytkowanie wieczyste do 2113 roku.

Zapraszam na prezentację mieszkania.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Podwórko

Bożena Śpitalniak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).