Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Piękna

Warszawa, Śródmieście, ul. Piękna

Mieszkanie - sprzedaż 1 350 000 PLN 20 149 PLN/m2
67 m2  Pokoje: 3 1955 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Pięknej, która swój bieg zaczyna od zbiegu ulic Górnośląskiej i Wiejskiej, a kończy przy ulicy Koszykowej. Nazwa ulicy nadana w XVIII wieku od istniejących w tym miejscu pięknych ogrodów.

Mieszkanie w czteropiętrowej kamienicy o oryginalnej bryle budynku.

Windą wjeżdżamy na czwarte piętro. Na piętrze tylko trzy mieszkania.

Przestrzeń mieszkania stanowi dwuokienny pokój dzienny, dwie sypialnie, widna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, toaleta, przedpokój z wbudowanymi szafami wnękowymi. Do każdego z pomieszczeń wejście z przedpokoju.

Zaletą mieszkanie jest jego wysokość - trzy metry, a duże okna sprawiają, że niezależnie od pory dnia i roku mieszkanie jest jasne.

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wszystkie instalacje łącznie z elektryczną zostały wymienione. Na ścianach położono nowe tynki, a na podłodze lite deski dębowe. W cenie mieszkania wyposażenie.

Urok tego miejsca stanowi sąsiedztwo parku Ujazdowskiego, Ogrodu Botanicznego, Łazienek Królewskich z pałacem na Wyspie.

Zapraszam na prezentację mieszkania.
Lokalizacja oferty

Doradca ds. nieruchomości Ewa Zamorska-Łazarczyk

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.