Warszawa, Śródmieście, ul. Piękna

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 150 000 PLN
Powierzchnia
67 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Powierzchnia
67 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1955
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Winda
Tak
Piwnica
Tak

Udostępnij

Trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Pięknej, która swój bieg zaczyna od zbiegu ulic Górnośląskiej i Wiejskiej, a kończy przy ulicy Koszykowej. Nazwa ulicy nadana w XVIII wieku od istniejących w tym miejscu pięknych ogrodów.

Mieszkanie w czteropiętrowej kamienicy o oryginalnej bryle budynku.

Windą wjeżdżamy na czwarte piętro. Na piętrze tylko trzy mieszkania.

Przestrzeń mieszkania stanowi dwuokienny pokój dzienny, dwie sypialnie, widna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, toaleta, przedpokój z wbudowanymi szafami wnękowymi. Do każdego z pomieszczeń wejście z przedpokoju.

Zaletą mieszkanie jest jego wysokość - trzy metry, a duże okna sprawiają, że niezależnie od pory dnia i roku mieszkanie jest jasne.

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wszystkie instalacje łącznie z elektryczną zostały wymienione. Na ścianach położono nowe tynki, a na podłodze lite deski dębowe. W cenie mieszkania wyposażenie.

Urok tego miejsca stanowi sąsiedztwo parku Ujazdowskiego, Ogrodu Botanicznego, Łazienek Królewskich z pałacem na Wyspie.

Zapraszam na prezentację mieszkania.

Ewa Zamorska-Łazarczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).