Szczegóły oferty

Warszawa, Bemowo, ul. Strzelców

Warszawa, Bemowo, ul. Strzelców

Mieszkanie - sprzedaż 440 400 PLN 7 219 PLN/m2
61 m2  Pokoje: 3 2012 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Trzypokojowy słoneczny apartament na zamkniętym, monitorowanym osiedlu "Kameralne".

Na ogrodzonej działce wśród zieleni usytuowane są cztery niskie budynki o jasnych elewacjach i szklanych balustradach loggii i tarasów.

Trzykondygnacyjny budynek kryty płaskim dachem stoi przy ulicy Strzelców z dala od wielkomiejskiego szumu. Budynek położony w znacznej odległości od ulicy Połczyńskiej i Powstańców Śląskich, stąd mieszkanie jest rzeczywiście ciche.

Elewacja utrzymana w bieli, a pomarańczowe pionowe pasy ożywiają ściany. Inwestorem firma Robyg.

Cichobieżną windą wjeżdżamy na pierwsze piętro. Winda dostępna nie tylko z holu klatki schodowej, ale również z poziomu garażu.

Mieszkanie zaprojektowane na rzucie prostokąta.

Przyszły właściciel, na powierzchni 61 mkw., ma do dyspozycji przestronny pokój dzienny, kuchnię w aneksie, dwie sypialnie, łazienkę, toaletę i przedpokój. Z pokoju dziennego wyjście na duży balkon o szklanej balustradzie. Z balkonu widok na krzewy i samotnie stojące drzewa.

Do każdego z pomieszczeń wejście z przedpokoju. Pokoje ładne, ustawne, łazienka z miejscem na pralkę.

Ściany w mieszkaniu są ścianami działowymi, stąd możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni.

Do mieszkania przynależy komórka o powierzchni 2,4 mkw. Komórka w cenie 9,6 tys. zł, stanowisko postojowe w hali garażowej 30 tys. zł.

Grunt prawo własności, stąd brak opłaty za użytkowanie wieczyste.

Do najbliższego przystanku autobusowego niespełna dziesięć minut spacerem, a stąd autobusem 105 do stacji metra Świętokrzyska. W 2022 roku planowane jest oddanie do użytku kolejnych stacji linii metra m.in. Wola Park, Powstańców Śląskich, Lazurowa, co zwiększy atrakcyjność tej lokalizacji.


Zapraszam na prezentację mieszkania.
Lokalizacja oferty

Natalia Dorocka

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.