fbpx

Józefosław

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 200 PLN
Powierzchnia
110 m2
Liczba pokoi
5

Funkcjonalnie zaprojektowany dom znajduje się na kameralnym, zielonym osiedlu z całodobową ochroną.

Wchodząc do budynku po lewej stronie holu znajduje się pokój, łazienka z wanną, wc, bidetem i umywalką.
Po prawej stronie holu jest salon z wyjściem na taras i do ogrodu, widna kompletnie urządzona kuchnia, w sąsiedztwie której jest jadalnia i spiżarnia.
Wygodnymi schodami udajemy się na piętro, gdzie znajdują się trzy sypialnie, łazienka z oknem, w której jest kabina prysznicowa, umywalka, wc, pralka oraz zabudowa meblowa.

Dom jest słoneczny i przestronny.
Ogród jest zielony ładnie zagospodarowany.

Dom nie posiada garażu.
W sąsiedztwie budynku i na terenie osiedla znajdują się wygodne parkingi dla mieszkańców i gości.

Znakomita lokalizacja.
W bliskim sąsiedztwie szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, centra handlowe, park, las, kościół. Szybki dojazd do Piaseczna, Konstancina, Lesznowoli, Góry Kalwarii, Warszawy.

Wygodny dom gotowy jest do zamieszkania od zaraz.

Zapraszam na prezentację domu.

  • Dostępne w okolicy: Bank, Fitnes, Przychodnia lekarska, Sklep, Gimnazjum, Żłobek, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Park, Apteka, Komenda policji, Zabudowa niska, Bar, Centrum handlowe, Restauracja, Kort tenisowy, Basen, Las, Szpital, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus, Lotnisko, Kolej
Ewa Pyzel

Ewa Pyzel

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).