fbpx

Piaseczno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 500 PLN
Powierzchnia
160 m2
Liczba pokoi
5

Funkcjonalny dom z ogrodem usytuowany jest w Piasecznie.

Na parterze znajduje się oddzielna, widna kuchnia, duży dzienny pokój, z którego jest wyjście na zadaszony taras, gabinet, łazienka z prysznicem, oddzielne wc i hol.
Na piętro udajemy się wygodnymi schodami, gdzie znajdują się trzy duże pokoje, łazienka z oknem, w której jest wanna, kabina prysznicowa, umywalka i wc oraz hol.
W piwnicy o powierzchni około 30 m2 znajdują się dwa pomieszczenia gospodarcze i kotłownia.

Dom jest przestronny i słoneczny.
Na posesji znajduje się duża wiata garażowa na dwa samochody i dwie komórki.
Dodatkowo można jeszcze zaparkować kilka samochodów przed domem i na posesji.

Znakomita lokalizacja.
W sąsiedztwie przystanki autobusowe, sklepy, centra handlowe, szkoły, przedszkola, żłobki, usługi, basen, las, rzeka i inne tereny rekreacyjne.
Szybki dojazd do centrum miasta, Konstancina, Lesznowoli, Góry Kalwarii, Grójca, Tarczyna, Warszawy.

Idealne miejsce na siedzibę firmy lub cel mieszkalny.

Dom gotowy jest do zamieszkania o zaraz.

Zapraszam na prezentację domu - termin pozostaje do ustalenia.

  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Restauracja, Przedszkole, Szkoła, Bank, Fitnes, Kort tenisowy, Basen, Przychodnia lekarska, Żłobek, Bazarek, Sklep, Gimnazjum, Zabudowa niska, Lakiernia, Apteka, Komenda policji, Hala sportowa, Plac zabaw, Bar, Kościół, Las, Szpital, Rzeka, Park
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Autostrada, Autobus, Lotnisko, Kolej
Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).