fbpx

Stare Załubice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
156 380 PLN

Z wysoka świat wygląda piękniej, lepszy i poukładany.
Co więcej, gdy zobaczyć można interesujące miejsca, które przyciągają wzrok i wyzwalają uśmiech.

Stare Załubice. Wieś w województwie mazowieckim, w gminie Radzymin. Tam nieruchomość gruntowa położona na terenach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, w pobliżu lokalnej rzeki Rządzy i oddalonej o kilkaset metrów rzeki Narwi, łączącej się z Jeziorem Zegrzyńskim.

Otulona ciszą sprzyjającą relaksowi i chęciom działania, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową oraz rekreacyjną działka ze stawem o powierzchni 3046 m 2.

Cała powierzchnia działki wynosi 13 600 m 2 w kształcie prostokąta, na płaskim ukształtowaniu terenu. Zagospodarowana i ogrodzona, ze stawem, kępą zwartego drzewostanu oraz niezakłóconą niczym przestrzenią, jednak wymagająca wprawnej i pracowitej ręki, która stworzy z tego własny

"Przylądek Dobrej Nadziei"

Do kupienia jest również działka o powierzchni:

- 2222 m 2,

Zaletą działki jest to, że może mieć charakter inwestycyjny.
Jedno ze zdjęć przedstawia realną możliwość podziału całej powierzchni prezentowanego gruntu.

Podział przygotowany przez geodetę z autentyczną powierzchnią podaną w metrach kwadratowych.

Prezentowane przykładowe makiety domów przedstawiają wymiary 10 X 10 metrów.


Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.
Polecam.

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Plac zabaw, Jezioro, Sklep, Las, Park, Rzeka, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las
Marek Berć

Marek Berć

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).