fbpx

Mniszew

Wyślij znajomemu

 
Cena
377 000 PLN
Powierzchnia
2 000 m2

Mniszew jest malowniczą miejscowością nieopodal Wisły z wieloma ścieżkami rowerowymi i z piękną nadwiślańską przyrodą. Miejscowość ta położona jest 14 km na północny wschód od Warki, przy ujściu Pilicy do Wisły. Położona na cyplu złożonym z kilku wydm opływanych przez Wisłę i jej starorzecze oraz Pilicę. Obecnie przy drodze krajowej nr 79 z Warszawy przez Górę Kalwarię do Kozienic i Sandomierza.

W tej pięknej okolicy, w otulinie lasu posiadamy do sprzedania działkę budowlaną o pow.2000 mkw. z murowanym domem letniskowym. Dom o pow. 100 mkw, z możliwością adaptacji na całoroczny lub do rozbudowy.
Działka zagospodarowana z nasadzeniami drzew i krzewów. Istnieje możliwość podziału działki.

Urokliwe miejsce, idealne na wypoczynek. Tylko 50 km. od Warszawy.

Zapraszam, to trzeba zobaczyć.

  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Rzeka, Sklep, Bank, Apteka, Bar, Zabudowa niska, Kościół, Szkoła, Las, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada
Maja Klębowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).