fbpx

Karolino

Wyślij znajomemu

 
Cena
229 160 PLN
Powierzchnia
2 696 m2

Do sprzedania działka budowlana w Karolinie koło Serocka w powiecie Legionowskim o powierzchni 2696 m 2.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony jest na dwukondygnacyjne budownictwo jednorodzinne do wysokości 11 metrów i możliwością zabudowy do 30% powierzchni. Dopuszcza się na tym terenie trzy kondygnacje naziemne w budynkach o dachach spadzistych o nachyleniu połaci głównych od 20-45 stopni. Można na tym terenie prowadzić nieuciążliwą działalność gospodarczą.

Działka znajduje się około 4 km od centrum Serocka i 37 km od Centrum Warszawy - z możliwością szybkiego dojazdu.
Grunt do sprzedaży położony jest kilkaset metrów od przystanku PKS z Serocka i drogi rowerowej - żółtego szlaku.

To piękne miejsce położone jest wśród lasów, niedaleko jeziora.
Działka jest różnorodnie zadrzewiona, między innymi dębem w randze Pomnika Przyrody, sosnami i brzozami.
W najbliższym otoczeniu działek gruntu do sprzedaży znajduje się las, pole, jezioro znakomite do łowienia ryb, oraz zabudowania jednorodzinne całoroczne i letniskowe.
Okolica jest cicha i bardzo malownicza przez cały rok.

Dogodny dojazd bezpośrednio do działki jest możliwy lokalną drogą asfaltową prawie pod sam teren, a następnie krótki fragment drogą gruntową. Teren ogrodzony jest siatką. Od strony zachodniej (sąsiaduje z obszarem leśnym) jest dostęp przez furtkę.

W drodze jest dostęp do mediów: wody miejskiej, gazu i prądu (w tym siły).

Jeden właściciel działki i księga wieczysta bez jakichkolwiek obciążeń stanowią znakomitą okazję do zakupu.

Jeśli marzysz o pięknej działce pod dom/domy z urokliwym widokiem z okien na królewskie dęby, w otoczeniu nieskażonej przyrody, z wygodnym dojazdem do miasta, oto miejsce idealne dla Ciebie.

Zapraszam do kontaktu!

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Autostrada
  • Widok na: Pola, Las
Marek Berć

Marek Berć

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).