fbpx

Stare Załubice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
336 000 PLN

Stare Załubice. Wieś w województwie mazowieckim, w gminie Radzymin. Tam nieruchomość gruntowa położona na terenach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, w pobliżu lokalnej rzeki Rządzy i oddalonej o kilkaset metrów rzeki Narwi, łączącej się z Jeziorem Zegrzyńskim.

Otulona ciszą sprzyjającą relaksowi i chęciom działania, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową oraz rekreacyjną działka o powierzchni 1680 m 2. Na działce dom całoroczny do częściowego remontu i garaż.
Działka jest w kształcie prostokąta, na płaskim ukształtowaniu terenu, zagospodarowana i ogrodzona.
Można kupić kolejną działkę większą działkę a powierzchni 2234 m 2 lub nawet ponad 1 ha

Zapraszam

  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Sklep, Rzeka, Szkoła, Plac zabaw, Las, Park, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las
Marek Berć

Marek Berć

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).