fbpx

Piaseczno, Zalesie Dolne

Wyślij znajomemu

 
Cena
623 000 PLN

Atrakcyjna działka budowlana położona w Zalesiu Dolnym.

Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą.

Wszystkie media są dostępne w granicy działki.

Działka częściowo porośnięta drzewami.

Unikalna lokalizacja.

Cena pozostaje do negocjacji.

Zapraszam na prezentację działki.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Sklep, Gimnazjum, Fitnes, Las, Rzeka, Centrum handlowe, Szkoła, Zabudowa niska, Żłobek, Komenda policji, Apteka, Basen, Bar, Szpital, Kościół, Restauracja, Bank, Przedszkole, Kort tenisowy
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, Lotnisko, Autostrada
Ewa Pyzel

Ewa Pyzel

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).