fbpx

Szafranki

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 899 000 PLN
Powierzchnia
68 882 m2

Do sprzedaży działka o pow. 6,9 ha w miejscowości Szafranki położonej w gminie Goniądz, w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego.
Działka usytuowana poza obszarem zalewowym rzeki Biebrzy. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania, który przewiduje zabudowę jednorodzinną, usługową, pensjonatową lub turystyczną, wysokość zabudowy budynkiem mieszkalnym do wysokości 7 m, budynkiem usługowym do 9 m. Wskaźnik zabudowy 15%, biologicznie czynnej nie mniej niż 84%.
Istnieje możliwość podziału na działki po 2000mkw. Działka położona jest na terenie Natura 2000.
Działka w kształcie trapezu o wymiarach: długość 471 m, szerokość 146 m. Ukształtowanie terenu płaskie.

Teren bardzo atrakcyjny krajobrazowo, odległość do brzegu rzeki Biebrzy - 350 m.
Jednym z największych atutów tego urokliwego miejsca, jest jego lokalizacja. Bliskość rzeki zapewnia wiele możliwości rekreacyjnych.
Ten podlaski zakątek posiada dużo wspaniałych miejsc i szlaków turystycznych.
Najbliższe to Osowiec Twierdza i Goniądz.

Do najbliższego miasta Goniądza zaledwie 3 km, do Grajewa - 30 km, Białegostoku - 60 km, Warszawy - 210 km.

Zapraszam do odwiedzenia tego urokliwego miejsca.

  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).