fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 060 PLN
Powierzchnia
103 m2
Piętro
1

* Lokal o funkcji handlowo-usługowo-biurowej zlokalizowany jest na terenie stanowiącym skupisko pawilonów handlowych z wyposażeniem wnętrz oraz artykułami budowlanymi, a także miejsce prowadzenia przez innych przedsiębiorców działalności gospodarczej - biura projektowe, wyspecjalizowane firmy wykonawcze, poczta. Dogodny dojazd komunikacją autobusową oraz wylot na Wisłostradę w kierunku na Gdańsk i Trasę Siekierkowską na Białystok i Terespol.

* Powierzchnia to 103m2 położone na pierwszym piętrze do remontu i dowolnej aranżacji. Lokal w obecnym kształcie podzielony ściankami działowymi gips-karton na 7 pomieszczeń biurowych (2 z oknami, pozostałe ze świetlikami w suficie) oraz 3 pomieszczenia gospodarcze, oczywiście istnieje możliwość przebudowy i demontażu ścianek. Toaleta ogólnodostępna znajduje się na tym samym piętrze, miejsca parkingowe bezpośrednio przed budynkiem, całodobowa ochrona terenu i budynku wraz z monitoringiem.

* Oczywiście właściciel budynku jest skłonny partycypować w pracach remontowych zwolnieniami lub wakacjami czynszowymi.

* Koszt wynajęcia to 25pln/m2 czyli 2.575 pln netto plus opłaty licznikowe i ochrona (około 500pln)

Maja Klębowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).