fbpx

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
9 181,60 PLN
Powierzchnia
105 m2
Piętro
1

* Stylowy budynek biurowy położony w ścisłym centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania ulicy Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich. Doskonałą komunikacje z całym miastem zapewnia metro, liczne kinie autobusowe i tramwajowe oraz bliskość kolei podmiejskich i dalekobieżnych.

* Budynek proponuje powierzchnię biurową 105m2 na I piętrze (kolor zielony na planie). W obecnej aranżacji to open space i dwa gabinety, hol oraz toalety. Dodatkowe udogodnienia to: podnoszone podłogi, podwieszane sufity, uchylne okna, kontrola dostępu, system zarządzania budynkiem, wykładzina, światłowody, ochrona 24h, czujniki dymu, okablowanie komputerowe, klimatyzacja. Wysokość pomieszczeń min 2.55m, windy w budynku 2.

* Koszt najmu powierzchni to: 19,5 EUR/m2 plus 25 PLN/m2 i opłaty licznikowe. Ceny netto, minimalny okres najmu 5 lat, kaucja 3- miesięczna.

* W przypadku tej oferty klient nie płaci nam wynagrodzenia.

Konrad Boczyński

Konrad Boczyński

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).