fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
113 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
0

* Biuro położone na Dolnym Mokotowie przy ul. Bartyckiej czyli w centrum sklepów i magazynów budowlanych Warszawy. Dogodny dojazd komunikacją autobusową oraz wylot na Wisłostradę w kierunku na Gdańsk i Trasę Siekierkowską na Białystok i Terespol.

* Powierzchni to 113m2 rozłożona na dwóch kondygnacjach. Parter to dwa pomieszczenia biurowe: open space około 30m2 nadający się na salę konferencyjną lub pokój wielostanowiskowy i sekretariat. Dodatkowo znajduje się tu kuchnia, toaleta, szafa wnękowa i schowek pod schodami. Na piętrze, w obecnej aranżacji, są 2 gabinety z wydzielonym aneksem.

* Koszt wynajęcia to 2.500 pln plus opłaty licznikowe i ochrona (około 500pln)

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus
Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).