fbpx

Warszawa, Śródmieście, Krucza

Wyślij znajomemu

 
Cena
10 780 PLN
Powierzchnia
154 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4

* Obiekt zlokalizowany w ścisłym Centrum Warszawy, niedaleko zbiegu ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich oraz pl. Konstytucji. Doskonałą komunikację zapewnia metro, liczne linie autobusowe i tramwajowe oraz bliskość kolei podmiejskich i dalekobieżnych.

* Budynek z lat '70, odrestaurowany i przystosowany do funkcji biurowych, przy wejściu recepcja, dostęp 24h przez 7 dni w tygodniu nowe windy, w pełni okablowany, posiada własną sieć telefoniczną i internetową. Na parterze bogata oferta restauracji idealnych do spotkań biznesowych. Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych.

* Proponowana powierzchnia biurowa to 154m2, podzielona na trzy gabinety, open space - recepcja, kuchnia i toaleta. Moduł wykańczany pod potrzeby klienta malowany, nowe wykładziny, możliwość podziału pomieszczeń. Nie płaci się za powierzchnie wspólne !!!

* Koszt najmu powierzchni to: 70 PLN/m2 + koszty eksploatacyjne 19,50 PLN/m2 już z opłatą za prąd i ogrzewanie.

* Budynek oferuję również moduły o powierzchni: 21m2, 28m2, 33m2, 43m2, 64m2 jak również 121m2.

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus, Metro, Kolej, Tramwaj
Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).