fbpx

Warszawa, Włochy

Wyślij znajomemu

 
Cena
7 700 PLN
Powierzchnia
171 m2
Piętro
5

* Obiekt położony w Warszawie na granicy dzielnic Ochoty i Włoch, w pobliżu skrzyżowania Al. Krakowskiej i Łopuszańskiej, doskonale skomunikowany liniami tramwajowymi i autobusowymi z resztą miasta. Dodatkowo niedaleko kolej podmiejska SKM i WKD.

* Lokal biurowy o powierzchni 171m2 na 5 piętrze. W obecnej aranżacji to dwa open space, dwa gabinety wydzielone szklanymi ściankami działowymi, sala konferencyjna, hall - sekretariat, serwerownia, kuchnia i toalety. Główne zalety to duże okna, klimatyzacja i wentylacja indywidualnie sterowana, kuchnia w pełni wyposażona (lodówka, mikrofalówka, zmywarka), światłowód.

* Możliwość wynajęcia zadaszonych miejsc postojowych na parkingu naziemnym 150 PLN/miejsce/miesiąc (dostępna ilość 3 stanowiska) oraz w garażu podziemnym 250 PLN/miejsce/miesiąc (dostępna ilość 5 stanowisk). Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej.

* Koszt najmu to czynsz 45 PLN/m2 plus koszty eksploatacyjne 19,5 PLN/m2 plus energia elektryczna z podliczników.

Wiktoria Sitkowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).