fbpx

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
28 450 PLN
Powierzchnia
284,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Do wynajęcia lokal w Warszawie przy ul. Siennej o pow. 284,5 m2.

Lokal na parterze 161 m2 z dużą witryną od ulicy z możliwością wynajęcia lokalu na pietrze 123,5 m2. Wysokość lokalu parterowego 350 cm, natomiast lokalu na pietrze 280 cm.

Korzystne warunki parkowania w otoczeniu.
Możliwość wynajęcia dodatkowo miejsca postojowego na parkingu podziemnym w cenie 400 zł netto.

Punkt także bardzo dobrze sprawdziłby się także jako salon kosmetyczny, siedziba firmy, showroom sprzedażowy, punkt obsługi klienta, placówka bankowa, dopuszczalna lekka gastronomia.

W okolicy głównie biura. Duży ruch pieszy i samochodowy. Duży potencjał do prowadzenia działalności w tej okolicy.

Szczegółowe warunki umowy najmu do indywidualnych ustaleń.

Polecam! Świetna lokalizacja.

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus
Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).