fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 900 PLN
Powierzchnia
300 m2
Liczba pokoi
7
Piętro
0

* Nieruchomość położona na Mokotowie a konkretnie na Sadybie w rejonie ulic Sobieskiego i Nałęczowskiej. Doskonała komunikacja autobusowa, jak również dogodne trasy wylotowe, bliskość mostu Siekierkowskiego i lotniska.

* Lokal o powierzchni 300m2 na ogrodzonej i zamykanej działce, do dyspozycji duży ogród, garaż i minimum dwa miejsca parkingowe na podjeździe. Powierzchnia położona na dwóch poziomach po 150m2 każdy.

* Część biurowa na wysokim parterze to 150m2 podzielone na: recepcję, 3 pokoje biurowe, duży open space 50m2, serwerownię, pomieszczenia socjalne i łazienkę z prysznicem. W suterenie 150m2 powierzchni magazynowej o wysokości 2,2m oraz miejsce garażowe.

* Czynsz najmu całości to 6.900 pln plus opłaty licznikowe.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Komunikacja: Lotnisko, Autobus, Autostrada
Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).