fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
12 500 PLN
Powierzchnia
500 m2
Liczba pokoi
20
Piętro
2

* Obiekt położony w budynku mieszkalno-biurowym na Mokotowie przy stacji metra Wilanowska, u zbiegu ul. Puławskiej i al. Wilanowskiej. Doskonała komunikacja metrem, pętla autobusów miejskich i podmiejskich, tramwaj.

* Lokal biurowy o powierzchni 500m2 podzielony obecnie na 15 pokoi o powierzchni od 20 do 40m2. Dodatkowe pomieszczenia to: serwerownia / magazynek, kuchnia, toaleta dla niepełnosprawnych, toaleta męska, toaleta damska, hall z recepcją. Cała aranżacja to ściany karton-gips i przeszklenia w profilach aluminiowych. Otwierane okna, klimatyzacja sterowana indywidualnie lub programowalna centralnie, kontrola dostępu, monitoring, ochrona, dwa światłowody i około 200 punktów podłączenia, sufit podwieszany - 3m, na podłodze wykładzina i terakota.

* Dodatkowo w cenie 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym.

* Czynsz miesięczny najmu to: 25 pln/ m2 plus koszty eksploatacyjne 15 pln / m2 plus opłaty licznikowe. Umowa minimum 3 lata, kaucja dwumiesięczny czynsz.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Lotnisko, Autostrada, Tramwaj, Metro, Autobus
Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).