fbpx

Warszawa, Praga-Południe, Wiatraczna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 PLN
Powierzchnia
53 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

* Lokal handlowo-usługowy położony na Pradze Południe w okolicach Ronda Wiatraczna i szpitala na Szaserów, na nowowybudowanym, dużym osiedlu mieszkaniowym.

* Lokal o powierzchni 53m2 w stanie developerskim do dowolnej aranżacji. Wysokość 3,1m, długość 12m, szerokość powierzchni handlowej ponad 5m. Duża witryna (około 15m2) na całej szerokości pomieszczenia. Obecnie wyodrębniona tylko łazienka z toaletą. Właściciel zobowiązuje się do aranżacji lokalu na własny koszt w podstawowym standardzie w zamian za minimum 3 letnią umowę najmu.

* Koszt najmu lokalu to 3.500 pln, opłaty administracyjne z zaliczką za ogrzewanie około 450pln, prąd i woda według liczników.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 8
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Tramwaj, Autobus
Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).