fbpx

Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

 
Cena
28 000 PLN
Powierzchnia
550 m2
Liczba pokoi
7
Piętro
1

* Obiekt położony na granicy Śródmieścia i Woli, niedaleko Al. Jana Pawła II i ronda ONZ. Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej: autobusy, tramwaje, II linia metra. Blisko Dworca Centralnego a tym samym dogodny dostęp do kolei dalekobieżnych i podmiejskich.

* Lokal o powierzchni 550m2 zajmuje całe I piętro. Obecny podział to open space około 250m2 po prawej stronie od wejscia, po lewej znajdują się
3 gabinety 17, 30 i 45m2, dwie toalety wielokabinowe, korytarz oraz schowki i pomieszczenia gospodarcze. Po środku lokalu foyer około 60m2 ze świetlikiem w suficie, za nim pomieszczenia kuchenne z wyposażeniem AGD które może zostać. Wysokość pomieszczeń średnio 2,8m, tylko środkowa część wyższa - 5.5m.

* Powierzchnię modułu można dowolnie aranżować pod potrzeby najemcy. Lokal idealny na klub fitness, hostel, przychodnię lub po prostu jako powierzchnia biurowa. Do dyspozycji dodatkowo piwnica około 50m2.

* Czynsz najmu to 28.000 pln miesięcznie czyli 55 pln/m2, dodatkowo opłaty licznikowe oraz opłata administracyjna 6.000 pln.

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Metro, Kolejka podmiejska, Kolej, Autobus, Tramwaj
Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).