fbpx

Warszawa, Ochota

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 500 PLN
Powierzchnia
90,54 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Trzypokojowy, przestronny lokal w kamienicy z okresu międzywojennego na terenie Kolonii Lubeckiego.

Znajduje się na czwartym piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z windą. Wejście na teren posesji przez klatkę od ul. Wawelskiej oraz od ul. Glogera przez trzyskrzydłową bramę. Przekraczając próg mieszkania i obracając się w lewo znajdujemy się w głównym korytarzu, który biegnie wzdłuż mieszkania i dzieli mieszkanie na dwie części. Po prawej stronie najbliższe drzwi prowadzą do salonu z balkonem, następne drzwi do kolejnego pokoju. Pomiędzy tymi pokojami znajdują się wysokie, dwuskrzydłowe drzwi, a ich otwarcie potęguje wrażenie przestrzeni. Okna tych pokoi wychodzą na południe.

Po lewej stronie korytarza najbliższe drzwi prowadzą do obszernej, widnej kuchni ze spiżarką i komfortową częścią jadalnianą, kolejne prowadzą do korytarzyka, z którego na wprost znajduje się łazienka z oknem, i oddzielną toaleta. Na końcu głównego korytarza po lewej stronie znajduje się pokój z balkonem z ekspozycją okien na północ.

Zaletą mieszkania jest jego wysokość - 3 m i duże powierzchnie okien w stosunku do powierzchni pomieszczeń. Na uwagę zasługuje oryginalna stolarka drzwiowa i starannie utrzymany dębowy parkiet.

Lokal z przeznaczeniem na biuro w prestiżowej lokalizacji, w budynku większość lokali zaadaptowana jest pod cele biurowe - kancelarie prawne, komornicze, księgowe i notarialne, tłumacze przysięgli itp.

Najemca ponosi dodatkowo opłaty za media i koszty zarządu nieruchomością wspólną w kwocie około 400 zł miesięcznie.

W pobliżu przystanek autobusowy i tramwajowy, co zapewnia doskonałe połączenie.

Zapraszam.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Renata Olesińska

Renata Olesińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).