fbpx

Warszawa, Włochy

Wyślij znajomemu

 
Cena
4 324 PLN
Powierzchnia
92 m2
Piętro
2

* Kameralny biurowiec położony na granicy Włoch i Ochoty, niedaleko al. Krakowskiej i ul. Łopuszańskiej. Doskonale skomunikowany drogami wylotowymi z autostradą i lotniskiem. Dodatkowo świetna komunikacja miejska tramwajowa i autobusowa oraz koleje podmiejskie.

* Powierzchnia biurowa 92m2 znajduje się na drugim piętrze, lokal narożny obecnie open space z przeszkloną fasadą z częścią otwieranych okien. Jest możliwość podziału na mniejsze moduły. Wysokość 3,5m., podłoga podnoszona z wykładziną, sufit podwieszany, wentylacja, klimatyzacja, kontrola dostępu, recepcja, okablowanie strukturalne (standard 5E).

* Dookoła budynku wolna strefa parkowania, 25 miejsc parkingowych przed budynkiem dla klientów i gości, parking boczny dla klientów oraz 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie najmu.

* Koszt najmu powierzchni to: czynsz 47 PLN/m2 oraz koszty eksploatacyjne 21,90 PLN/m2 (w tym koszty sprzątania i utrzymanie powierzchni wspólnych, energia elektryczna, centralne ogrzewanie, internet !)

* Tak więc całkowity koszt najmu to około 7.000 pln bez żadnych kosztów dodatkowych

Maja Klębowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).