fbpx

Marki

Wyślij znajomemu

 
Cena
37 500 PLN
Powierzchnia
1 500 m2

* Obiekt położony w podwarszawskich Markach, 15km od centrum stolicy, niedaleko ul. Radzymińskiej oraz trasy wylotowej na Białystok, obwodnicy Warszawy S8/S2, autostrady A2. Dogodny dojazd autobusami komunikacji miejskiej. Teren ogrodzony, z kontrolą dostępu, monitorowany i chroniony 24h. Na terenie place manewrowe i parkingi.

* Powierzchnia do wynajęcia to 1500m2 magazynu wysokiego składowania, zaopatrzonego w regały paletowe rzędowe o pojemności 3000 palet. Wysokość składowania 10m, świetliki, tryskacze, klapy dymowe, elektroniczny system monitoringu temperatury i wilgotności, klimatyzacja, nośność posadzki 5t/m2. Dwie bramy rozładunkowe z kurtynami powietrznymi: dok z kołnierzem ochronnym i podnośnikiem hydraulicznym oraz najazd z poziomu "0".

* Dodatkowo powierzchnia biurowa 90m2 na którą składa się: open space, gabinet i salka konferencyjna, szatnia i toalety.

* Koszt najmu całości to 37.500 pln plus opłaty licznikowe.

Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).