fbpx

Warszawa, Włochy

Wyślij znajomemu

 
Cena
7 500 PLN
Powierzchnia
330 m2

* Obiekt położony w Warszawie na granicy Włoch i Ursusa, niedaleko obwodnicy al. 4 czerwca 1989r. i centrum handlowego Outlet Factory. Dogodne połączenia z trasą S8 i S2 oraz wylotem na autostradę A2. Dodatkowo liczne połączenia autobusowe i kolei podmiejskiej.

* Powierzchnia do wynajęcia to łącznie 330m2. Powierzchnia magazynowa to 250m2 o wysokości 3,5m, widna, z dużą bramą wjazdową z poziomu "0" o wymiarach 3,3x3,3m, ogrzewana gazowo, zaopatrzona w wodę i odpływy. Bezpośrednio połączona z powierzchnią biurową 80m2 na dwóch poziomach. Na parterze pokój biurowy, kuchnia , jadalnia, toaleta. Na piętrze trzy pokoje biurowe i toaleta.

* Na terenie miejsca parkingowe

* Koszt najmu całości to 7.500 pln netto plus opłaty licznikowe.

Emidom Nieruchomości

Emidom Nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).