fbpx

Warszawa, Włochy, al. Krakowska

Wyślij znajomemu

 
Cena
11 275,57 PLN
Powierzchnia
506 m2

* Nieruchomość położona w Warszawie na Okęciu, niedaleko al. Krakowskiej, autostrady A2 i trasy S8. Blisko znajduje się lotnisko, pętla autobusowo-tramwajowa oraz węzeł komunikacyjny Opacz-Kolonia.

* Rozległy park logistyczny ogrodzony, strzeżony i monitorowany 24h na dobę. Proponuje hale magazynowe i powierzchnie biurowe w wysokim standardzie. Podział na strefę biurową z witrynami i miejscami parkingowymi oraz strefę dostaw z placami manewrowymi i podjazdami do różnorodnych doków załadunkowych: z kołnierzami, podnośnikami hydraulicznymi i bramami najazdowymi z poziomu"0".

* Powierzchnia magazynowa 506m2, o wysokości 8m, ogrzewana, z zapleczem socjalnym około 255m2, można również zainstalować na hali kontener biurowy lub wynająć powierzchnię biurową na terenie parku logistycznego. Zaopatrzona w dwa doki rozładunkowe oraz bramę z najazdem z poziomu "0", świetliki i klapy dymowe, niepylną posadzkę o nośności 2t/m2, tryskacze.

* Koszt najmu powierzchni: magazynowej 4,9 EUR/m2 + koszty eksploatacyjne 6,8 PLN/m2, biurowej 9,5 EUR/m2 + koszty eksploatacyjne 6,8 PLN/m2. Umowa minimum 3 lata. Możliwe negocjacje.

Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).