fbpx

Warszawa, Włochy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
21 000 PLN
Powierzchnia
650 m2

* Nieruchomość położona we Włochach, niedaleko węzła komunikacyjnego Salomea, alei Jerozolimskich, obwodnicy i autostrady A2. Doskonały dojazd również komunikacją autobusową lub kolejką podmiejską.

* Teren wokół obiektu ogrodzony, monitorowany, dwie duże bramy wjazdowe. Na terenie znajduje się trzypoziomowy, klimatyzowany budynek biurowy i przylegający do niego magazyn, plac manewrowy oraz około 10 miejsc parkingowych.

* Budynek to 400m2 reprezentacyjnych powierzchni biurowych, na trzech poziomach:
- parter - trzy pokoje biurowe, kuchnia, dwie łazienki, hol
- I piętro - gabinet dyrektorski z kominkiem, dwa pokoje biurowe, dwie łazienki w tym jedna z prysznicem, hol, taras
- II piętro - duża sala konferencyjna, dwa pokoje biurowe, serwerownia, dwie łazienki, hol

* Magazyn to 250m2 ogrzewanej powierzchni, podzielony na dwie hale po około 100m2 z wydzieloną chłodnią oraz strefę rozładunkową. Brama z poziomu"0" o wymiarach 2,2 x 2,2m, wysokość 3m.

* Całkowity koszt najmu obiektu to 21.000 pln netto plus opłaty licznikowe.

Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).