fbpx

Warszawa, Bielany, Wólczyńska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
11 880 PLN
Powierzchnia
660 m2

* Kompleks magazynowo-biurowy położony na Wólce Węglowej, niedaleko Cmentarza Północnego. Lokalizacja pomiędzy Wisłostradą czyli trasą wylotową na Gdańsk i autostradę A2 a ul. Wólczyńską zapewnia doskonały dojazd własnym transportem, również dużymi pojazdami typu TIR oraz komunikacją autobusową.

* Teren ogrodzony, strzeżony i monitorowany, z kontrolą dostępu, wjazd przez szlabany otwierane przez ochronę. Na terenie znajdują się hale magazynowe, budynki biurowe, parkingi, place manewrowe i place składowe do wynajęcia.

* Dostępna hala o powierzchni 660m2, o wysokości 16m z dużą bramą wjazdową z poziomu "0" o wymiarach 4,5x5m. hala ogrzewana nawiewami gazowymi, widna bo zaopatrzona w świetliki, posadzka niepylna o nośności 5t/m2. Na hali znajduje się również moduł biurowo-socjalny o powierzchni 90m2. Jest możliwość ponownego zainstalowania suwnicy na hali dla długoterminowych klientów.

* Istnieje również możliwość wynajęcia dodatkowych powierzchni biurowych w sąsiednim budynku.

* Koszty najmu to: hala - czynsz 18 pln/m2, koszty eksploatacyjne 5,4 pln/m2, opłaty licznikowe za media,

Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).