fbpx

Warszawa, Targówek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
12 774,65 PLN
Powierzchnia
778 m2

* Park logistyczny położony w Warszawie na Targówku Fabrycznym, niedaleko trasy na Białystok i wylotu trasy S8 połączonej z autostradą A2. Teren o powierzchni ponad 100 000 m2 ogrodzony, chroniony 24h z kontrolą dostępu, oferuje hale magazynowe i produkcyjne, magazyny piętrowe i powierzchnie biurowe. Do tego place manewrowe i miejsca do parkowania samochodów osobowych i dostawczych.

* Proponowany magazyn 778m2 o wysokości 3,6m, posiada niedużą bramę wjazdową z poziomu "0" o wymiarach 2,25x2,7m. Posadzka niepylna o nośności 2t/m2, hala ogrzewana centralnym ogrzewaniem CO, moc przyłącza prądu 60KW z możliwością zwiększenia. Dodatkowo powierzchnia biurowo-socjalna około 52m2.

* Czynsz najmu: 3,7 EUR/m2, koszty eksploatacyjne: 5,6 PLN/m2 plus opłaty licznikowe za media.

Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).