fbpx

Warszawa, Bemowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
22 425 PLN
Powierzchnia
975 m2

* Obiekt położony na terenie Warszawy, na Bemowie przy węźle Mory. Doskonałe połączenie z trasą S8, trasą na Poznań i Białystok oraz autostradą A2. Jednocześnie dobra komunikacja miejska z centrum miasta, autobusy i kolejka, niedaleko tramwaje.

* Magazyn o powierzchni 975m2 z socjalem 17m2. Wysokość 6m, obecnie nieogrzewany ale z możliwością zainstalowania, moc 60 kW, świetliki, posadzka niepylna, dwa dostępy na halę: brama wjazdowa z poziomu "0" o wymiarach 3x3m oraz dok załadunkowy. Teren ogrodzony, strzeżony, plac manewrowy, swobodny dostęp dla TIRów, miejsca parkingowe.

* Koszt najmu to 23 pln/m2 plus 3 pln/m2 koszty eksploatacyjne (w tym ochrona, miejsca parkingowe) netto plus opłaty licznikowe.

Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).