fbpx

Warszawa, Ochota, ul. Włodarzewska

Wyślij znajomemu

 
Cena
939 000 PLN
Powierzchnia
100,80 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Alternatywa do posiadania domu - do sprzedania przestronne dwupoziomowe mieszkanie na zielonym cichym ogrodzonym i strzeżonym osiedlu przy ul Włodarzewskiej, nieopodal Parku Szczęśliwickiego!

Mieszkanie z balkonem i garażem znajduje się w środku osiedla na trzeciej i czwartej kondygnacji. Jego powierzchnia całkowita to około 110 m2 ( a pow. użytkowa zgodna z KW to 100,8 m2).

Wystawa okien jest na 3 strony świata (Pł, Wsch i Pd) co sprawia ze mieszkanie jest dobrze doświetlone i roztacza się z niego wyjątkowo ładny widok- na dwudziestoletnie drzewa liściaste, iglaste i zielone spadkowe dachy sąsiednich budynków.
Salon i sypialnia na piętrze (obecnie pokoje dziecięce) posiada klimatyzację.

Na pierwszym poziomie znajduje się obszerna kuchnia, salon z wydzieloną częścią wypoczynkowa, jadalną i do pracy, łazienka z WC oraz spiżarnia.
Na drugi poziom mieszkania składa się główna sypialnia, łazienka z WC i druga sypialnia aktualnie przedzielona na dwa pokoiki dziecięce oraz garderoba i biblioteczka.

Istnieje możliwość innej aranżacji przestrzeni, poprzez przeniesienie kuchni do salonu, lub wydzielenie dodatkowego pokoju z salonu, przy zachowaniu istniejącego już funkcjonalnego rozkładu (strefa dzienna i nocna).
Bez problemu w tym mieszkaniu można też stworzyć cichą i zamkniętą przestrzeń do pracy w nieuciążliwej działalności np. biurowej.

To dwupoziomowe mieszkanie dla rodziny- może być alternatywą do posiadania nie za dużego domu. bo ma spory potencjał przestrzenny, jest doskonale umiejscowione w osiedlu , jego wys ok. 265.
W zależności od oczekiwań nowego właściciela wymaga odświeżenia bądź remontu.

Czynsz uwzględniający bieżące remonty sukcesywnie realizowane w budynku ( ok. 3 lata temu remontowano dachy)- to obecnie kwota 1,097 PLN.
Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą - bez obciążeń.

Do mieszkania przynależy duży garaż w tym samym budynku. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowego miejsca parkingowego na terenie osiedla (150 zł), a dla gości odwiedzających są przygotowane w tym zamkniętym i monitorowanym osiedlu dodatkowe miejsca okazjonalnego parkowania.

Zapraszam do kontaktu !

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki, Park/skwer
Damian Krzemiński

Damian Krzemiński

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).