fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 547 000 PLN
Powierzchnia
110,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
5

Trzypokojowe mieszkanie w pięciopiętrowej modernistycznej okazałej kamienicy, na Starym Mokotowie, o elewacji przeprutej wstęgami okien.

Słońce gości tutaj od świtu do zmierzchu.

Wejście do kamienicy zarówno od strony alei Niepodległości, jak i od ulicy Króżańskiej.

Windą wjeżdżamy na piąte piętro, powyżej którego znajduje się strych.

Przestrzeń mieszkania stanowi salon, sypialnia, gabinet z wyjściem na loggię, trzyokienna kuchnia, łazienka, toaleta, hol i korytarze.

Mieszkanie o wysokości ponad 3 m, funkcjonalne, do każdego z pomieszczeń wejście z holu bądź korytarza. Pokoje ustawne o kształcie zbliżonym do kwadratu.

Okna salonu, sypialni i kuchni są skierowane na wschód na ulicę Króżańską. Z okien tych pomieszczeń widok na zadbany ogród porośnięty drzewami i krzewami. Natomiast okna gabinetu są skierowane na zachód, na aleję Niepodległości.

W pobliżu stacja metra Pole Mokotowskie. Dla osób spragnionych kontaktu w pobliżu park im. gen. G.Orlicz-Dreszera, Morskie Oko, Łazienki, a dla cyklistów ścieżki rowerowe w pobliskim parku Pole Mokotowskie.

Zapraszam na prezentację mieszkania.

Marlena Rukat

Marlena Rukat

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).