fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 550 000 PLN
Powierzchnia
118,50 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

Trzypokojowy apartament na osiedlu Marina. Niski budynek na kameralnym osiedlu wśród zieleni, gdzie ruch kołowy został sprowadzony do poziomu hal garażowych.

Przestrzeń mieszkania stanowi część ogólnodostępna i prywatna.

Na część ogólnodostępną składa się prawie 28 mkw. salon, 14 mkw. kuchnia otwarta na salon, łazienka, pomieszczenie gospodarcze i hol z wbudowanymi szafami wnękowymi. Z salonu wyjście na 18 mkw. balkon. Okna salonu i kuchni są skierowane na wschód, a z okien widok na zieleń.

Natomiast na część prywatną składają się dwie sypialnie, z czego większa 17 mkw. z bezpośrednim dostępem do łazienki i i garderoby, druga mniejsza 13 mkw. Z tej większej wyjście na balkon, który jest dostępny również z salonu. Okna większej sypialni są skierowane na wschód, okna mniejszej na południe.

Pierwotnie cztery pokoje, stąd możliwość przywrócenia poprzedniego układu.

W cenie mieszkania komórka i stanowisko postojowe w hali garażowej pod budynkiem.

Zapraszam.

Marlena Rukat

Marlena Rukat

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).