fbpx

Warszawa, Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 165 000 PLN
Powierzchnia
124,50 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
9

Duże , wygodne, słoneczne 124,5 m. Na Al.Jerezolimskich piętro 9. Mieszkanie dla lubiących przestrzeń w domu i za oknem, w centrum Warszawy.

Duża kuchnia, bardzo.duży salon, 3 sypialnie, łazienka i toaleta, umeblowana garderoba ok.4 m. przy głównej sypialni, niewielki urokliwy balkon.

W cenie:pełne wyposażenie kuchni (meble, lodówka z kostkarką do lodu, zmywarka z WiFi, płyta grzewcza elektryczna, piekarnik z funkcją mikrofali)

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym na poziomie -2 dodatkowo płatne 35000 (bezpośredni zjazd windą)

Portier, monitoring, wideofon. Pełna własność, Księga Wieczysta.

Cena do negocjacji.

Edyta Michalska

Edyta Michalska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).