fbpx

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 000 000 PLN
Powierzchnia
146,10 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Przestronny apartament o powierzchni ponad 146 m2 i wysokości 3,3 m.

Apartament znajduje się w kamienicy z 1924 roku przy ul. Wawelskiej, tylko 5 min spacerem od stacji Metro Politechnika.

W mieszkaniu zamontowano okna o wysokiej izolacji akustycznej i niskim współczynniku przenikania ciepła, dodatkowo po stronie zachodniej zainstalowano klimatyzację. Na podłodze dębowy parkiet po renowacji.

Lokal podzielony został przez właściciela na dwie strefy użytkowania: wypoczynkową i dzienną. W części wypoczynkowej znajduje się pokój oraz wielki salon z jadalnią z którego mamy wyjście na balkon. W części dziennej natomiast kuchnia, sypialnia wraz z garderobą oraz dwie łazienki.
Główny korytarz stanowi oś rozdzielającą strefy od siebie.

Z okien pomieszczeń po wschodniej stronie roztacza się widok na starannie utrzymany ogród z fontanną, od strony zachodniej widok na Aleje Niepodległości.

Duża powierzchnia lokalu stwarza wiele możliwości aranżacyjnych min. istnieje możliwość podziału apartamentu na dwa mieszkania z osobnym wejściem od strony świeżo odnowionej klatki schodowej.

W kamienicy wymieniono wszystkie instalacje.

Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej w pobliżu stacja metra Politechnika.
Dla osób spragnionych kontaktu z przyrodą park Pole Mokotowskie.

Wszystkich zainteresowanych tym unikatowym lokalem, zapraszam do kontaktu i prezentację.

Maja Klębowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).