fbpx

Warszawa, Włochy, ul. 1 Sierpnia

Wyślij znajomemu

 
Cena
310 000 PLN
Powierzchnia
27 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4

Jeżeli chcesz mieszkać w kameralnym cztero-piętrowym budynku blisko centrum, mieć blisko do różnych środków lokomocji (autobus, tramwaj, kolejka, samolot), jeżeli chcesz mieć w zasięgu ręki lokalne sklepy (3 warzywniaki, kilka sklepów spożywczych), przychodnię NFZ , aptekę i inne pukty usługowe, a jeżeli masz dzieci to masz parę kroków do żłobka, przedszkola lub szkoły to...
to mieszkanie jest dla Ciebie!

Jeżeli uwielbiasz przecudne poranki przy kuchennym stole w słońcu przy kawie (kuchnia jest usytuowana od wschodu) z widokiem na drzewa, również te kwitnące , to...również to mieszkanie jest dla Ciebie!

Jeżeli szukasz mieszkania, gdzie jest cicho, zielono i wokół wszystko ,co do życia potrzebne, ....to również to mieszkanie jest dla Ciebie!

Kombinacja tych wszystkich elementów sprawia, że w tym miejscu żyje się bezpiecznie i komfortowo.

Podsumowując:

* znakomita lokalizacja - wszędzie blisko i bezpośrednio,
* dogodna komunikacja,
* niewielkie ale funkcjonalne mieszkanie,
* doskonały wybór dla singla, pary lub na start,
* dla zdecydowanych klientów cena do negocjacji


Zapraszam

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Inne budynki
Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).