fbpx

Warszawa, Włochy

Wyślij znajomemu

 
Cena
320 000 PLN
Powierzchnia
28 m2
Liczba pokoi
1

Do sprzedaży przytulna kawalerka o pow.28 m2.

Mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym budynku przy ul.1 Sierpnia. Widok z okien na zielone, zadbane podwórko.
Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju.
Na podłodze panele i terakota, ściany w kolorze białym.

W części umeblowane. Wolne i czeka na nowego właściciela.

Położenie tego mieszkania gwarantuje doskonałą komunikację, w pobliżu przystanek autobusowy, stacja kolejowa Rakowiec, oraz tramwaj.
Do lotniska zaledwie 2 km.
W najbliższej okolicy znajduje się przychodnia zdrowia, dwujęzyczna szkoła podstawowa, przedszkole, oraz liczne sklepy i punkty usługowe.
Wszystkie wymienione atuty lokalizacyjne są bezsprzecznie unikatową kombinacją, świadczącą o atrakcyjności tego miejsca.


Zapraszam

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Podwórko
Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).