fbpx

Warszawa, Praga-Północ, ul. Siedlecka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
265 000 PLN
Powierzchnia
29 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Do sprzedania kawalerka do kapitalnego remontu.
Dużo możliwości zaprojektowania mieszkania.
Możliwość wyprowadzenia z balkonu zejścia do ogródka.

Do mieszkania przynależy piwnica.
Atrakcyjna lokalizacja. W pobliżu liczne przystanki autobusowe oraz tramwajowe co zapewnia bardzo dobrą komunikacje z każdą częścią Warszawy.
Dworzec Wschodni oddalony o 15 minut spaceru.

Zdjęcia przedstawiają wizualizację przykładowej aranżacji.

Okolica spokojna.
Mieszkanie spółdzielcze - własnościowe bez księgi wieczystej. Zakup tylko za gotówkę lub z możliwością zabezpieczenia kredytu na innej nieruchomości.

Mieszkanie dostępne od dziś.
Zapraszam na prezentację.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki
Maciej Żak

Maciej Żak

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).