fbpx

Warszawa, Bemowo

Wyślij znajomemu

 
Cena
390 000 PLN
Powierzchnia
36,02 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Ważna jest dla Ciebie bliska dostępność terenów zielonych?
Cenisz sobie dobrą lokalizację i mnogość punktów usługowych?

Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Narwik. Poniższe zdjęcia są wizualizacjami, a mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Wysokość mieszkania to 2,78m. Mieszkanie składa się z:
-przedpokoju,
-pokoju dziennego z wyjściem balkon,
-kuchni,
-łazienki.


Budynek posiada windę. Mieszkanie może być dobrą inwestycją zarówno dla studentów jak i osoby pracującej. Jeżeli zależy Ci na miejscu garażowym gdzie bez problemu zaparkujesz swoje auto to jest możliwość kupienia jednego miejsca w cenie 35 tys. zł.

Cenisz sobie aktywność na wolnym powietrzu? To świetnie, gdyż w niedalekiej okolicy znajduje się dużo lasów i terenów zielonych - Las Bemowo, Lasek na Kole, Fort Bema. Ponadto w pobliżu znajduje się basen, siłownie, boisko do piłki nożnej, korty tenisowe, ścianka wspinaczkowa. W najbliższej okolicy znajduje się wiele punktów usługowych i handlowych - sklepy spożywcze, apteka, salon kosmetyczny, restauracje, bankomaty, przychodnia zdrowia, szkoła i przedszkole, kino, galeria handlowa Bemowo.

Poruszasz się komunikacją miejską? Okolica jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy.
W pobliżu budynku znajdują się przystanki autobusowe (m.in. przystanek autobusowy 122, 149, 154, 220), a w niedalekiej okolicy budowana jest linia metra M2 - bez problemu dojedziesz do każdej części Warszawy.

Kupujący nie płaci prowizji.

Szczerze polecam i zapraszam na prezentację.

Edyta Michalska

Edyta Michalska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).