fbpx

Warszawa, Targówek, ul. Chodecka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
346 000 PLN
Powierzchnia
38,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Szukasz mieszkania do wejścia w dobrej lokalizacji?

Dla siebie? Na wynajem?

Dwupokojowe mieszkanie na Targówku w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji. Stąd autobusem czy tramwajem i niebawem metrem szybko dojedzie się w każdą część miasta.

Mieszkanie jest rozkładowe. Powierzchnię mieszkania stanowi:
-pokój dzienny,
-sypialnia,
-oddzielna i widna kuchnia,
-łazienka
-przedpokój.

Ekspozycja okien na stronę zachodnią.
Do mieszkania przynależy piwnica.

W budynku przeprowadzone zostały prace związane z dociepleniem i wymienione wszystkie instalacje.

Dogodna komunikacja, dobrze rozbudowana infrastruktura, niskie koszty utrzymania sprawiają, że mieszkanie można wykorzystać nie tylko na własne cele mieszkaniowe ale także na inwestycję pod wynajem.
W pobliżu szkoły, przedszkole, żłobek, sklepy, bazarek, banki, bankomaty, kawiarnie.

Zapraszam.

Piotr Jezierski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).