fbpx

Warszawa, Mokotów, ul. Łowicka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
445 000 PLN
Powierzchnia
38,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji nieopodal stacji metra Pole Mokotowskie i Racławicka.

Załączone zdjęcia przedstawiają możliwości aranżacyjne lokalu i nazywane są "wizualizacją", oczywiście nie ograniczają one inwencji przyszłych nabywców.

Mieszkanie o powierzchni 38,5 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju znajduje się na 2 pietrze trzypiętrowej kamienicy z lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku.
Lokal można dowolnie zaaranżować ponieważ wszystkie wewnętrzne ściany mogą zostać przestawione lub usunięte.

Stan techniczny - do całkowitego remontu.
Stan prawny - odrębna własność lokalu z księgą wieczystą.

Agata Włodarczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).