fbpx

Warszawa, Mokotów, ul. Konstancińska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
410 000 PLN
Powierzchnia
39 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Oferujemy do sprzedaż przytulne 2 - pokojowe mieszkanie, częściowo umeblowane. Zlokalizowane jest na cichym osiedlu, wokoło dużo zieleni.
Dużym atutem mieszkania jest możliwość wykonania z okna balkonowego kilku schodków zejścia do ogródka. Można go zagospodarować według własnych preferencji.
Kuchnia oddzielna wraz z wyposażeniem.
Niewątpliwą zaletą jest atrakcyjna lokalizacja - tuż obok centrum handlowe. Liczne sklepy, oprócz tego szkoły, przedszkola, banki, plac zabaw.
Okolica dobrze skomunikowana z różnymi częściami Warszawy.

Mieszkanie dostępne od zaraz. Doskonale sprawdzi się dla pary jak i w celach inwestycyjnych.

Zapraszam na prezentację.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Park/skwer
Maciej Żak

Maciej Żak

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).