fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
499 000 PLN
Powierzchnia
39 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Chcesz cieszyć się klimatem atmosfery Mokotowa, okolicznych atrakcji oraz licznych terenów zielonych?
Poszukujesz niedużego, ale dobrze skomunikowanego mieszkania?

Na Mokotowie przy ul. Huculskiej czeka na Ciebie ciche, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku na 2 piętrze o powierzchni niespełna 39 m2.
Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, korytarza, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Warto wspomnieć o balkonie oraz oknach usytułowanych po wschodniej stronie, które sprawiają, że mieszkanie jest jasne oraz zapewniają niezapomniane widoki wschodzącego słońca.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE I LOKALIZACJA:

Na infrastrukturę nie można narzekać. Po sąsiedzku znajduje się Park Morskie Oko, gdzie w towarzystwie zieleni oraz wody odpoczniesz po całym dniu. Około 10 minut pieszo zajmie Ci dojście do kultowych Łazienek Królewskich.
W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe dzięki, którym możesz dojechać w każde miejsce w Warszawie.
Kilkanaście minut pieszo lub kilka minut autobusem lub tramwajem zajmie dojazd na tętniący życiem Plac Unii Lubelskiej.

Nie czekaj, zadzwoń i umów spotkanie. To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie.

Mikołaj Markuszewski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).