fbpx

Warszawa, Białołęka

Wyślij znajomemu

 
Cena
399 000 PLN
Powierzchnia
41,10 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Jeśli Twoim marzeniem jest wypicie porannej kawy na balkonie z widokiem na zieleń i patrząc jak budzi się przyroda, to takim marzeniom potrafimy sprostać.

Mam przyjemność zaprosić na warszawskie Nowodwory, gdzie przy ul. Odkrytej czeka na Państwa słoneczne jednopokojowe mieszkanie.

Budynek wybudowany został w 2006r z wysokiej jakości materiałów. Dwupiętrowy, o kameralnym charakterze (8 mieszkań na klatce).
Osiedle całodobowo strzeżone. Na osiedlu dużo miejsc dla gości.

Lokal o odrębnej własności, położony na pierwszym piętrze, w budynku administrowanym przez Wspólnotę Mieszkaniową. Mieszkanie z ekspozycją okien na wschód. Istnieje możliwość przearanżowania na dwa pokoje.

Na powierzchni 41,1 metrów kwadratowych, do dyspozycji mamy:
Przestronny, jasny salon(24m2) z wyjściem na dużą loggię o powierzchni 8m2;
W pełni wyposażoną kuchnię(7,2m2);
Łazienkę z wanną(3,5m2);
Przedpokój z zabudowaną szafą(3,2m2).

Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, w zasięgu wzroku wał wiślany oraz las.

Lokalizacja mieszkania gwarantuje dobrą komunikację(przystanek w odległości 200m od budynku) oraz pełną infrastrukturę handlowo- usługową. W pobliżu znajduje się galeria Północna. W bliskiej okolicy placówki edukacyjne, medyczne.

Zapraszam do odwiedzenia tego miejsca, które z pewnością zachwyci.

Karol Majewski

Karol Majewski

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).