fbpx

Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

 
Cena
549 000 PLN
Powierzchnia
45,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Przytulne, dwustronne oraz funkcjonalne mieszkanie składające się z holu z szafą, łazienki, schowka/garderoby, salonu z aneksem kuchennym oraz przestronnej sypialni.

Mieszkanie ma 45 m2, znajduję się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Zadbany budynek zarządzany przez spółdzielnię.

Mieszkanie jest znakomicie zlokalizowany. Pełna infrastruktura.
Zaledwie 300 m od przystanku tramwajowego oraz autobusowego Wspólna Droga, 250 m od przystanku autobusowego Osiedle Młodych, 1000m od PKP Olszynka Grochowska.
W obrębie 100 m2 dwa duże sklepy, biedronka oraz top market.
1000 m od Ronda Wiatraczna (1 przystanek tramwajem).

Mieszkanie jest wykończone z dużą dbałością o komfort i praktyczność, nie brakuję mu również ciekawych detali które nadają mieszkaniu charakter.

Zapraszam.

Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).