fbpx

Warszawa, Mokotów, ul. Odolańska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
539 350 PLN
Powierzchnia
46,90 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia?
Nie chcesz mieć do czynienia z ekipami budowlanymi?
Chcesz cieszyć się klimatem rodzinnej atmosfery Mokotowa, okolicznych atrakcji oraz licznych terenów zielonych?
Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jest tu po sąsiedzku piekarnia ze świetnym pieczywem, fajna restauracja na wieczorne kolacje i rewelacyjny sklep "Anka", gdzie (jak twierdzą okoliczni mieszkańcy) kupisz najlepsze na Mokotowie świeże warzywa i owoce.

Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont i wygląda tak jak na zdjęciach.

Z pobliskich przystanków autobusowych i tramwajowych bez problemu można dojechać w każde miejsce Warszawy. Do stacji metra Racławicka spacerem można dojść w 8 minut.
Zapraszam.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Piotr Jezierski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).