fbpx

Warszawa, Mokotów, ul. Odolańska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
524 000 PLN
Powierzchnia
46,90 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Szukasz mieszkania niewymagającego nakładów finansowych, gotowego do zamieszkania od zaraz?
Chcesz cieszyć się klimatem rodzinnej atmosfery Mokotowa, okolicznych atrakcji oraz licznych terenów zielonych?
Jeżeli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jest tu po sąsiedzku piekarnia ze świetnym pieczywem, fajna restauracja na wieczorne kolacje i rewelacyjny sklep "Anka", gdzie (jak twierdzą okoliczni mieszkańcy) kupisz najlepsze na Mokotowie świeże warzywa i owoce.

Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont i wygląda tak jak na zdjęciach.

Na infrastrukturę i komunikację nie można narzekać, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe dzięki, którym możesz dojechać w każde miejsce w Warszawie. Dodatkowo w odległości 8 minut spacerem znajduje się stacja metra Racławicka.
Zapraszam.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Piotr Jezierski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).